Sommersjov 2020

Kl. 13-16

Amerikansk fodbold camp

Obs! Du tilmelder dig man-fre uge 29

Kl. 13-16

Amerikansk fodbold i Høng

Fredag d. 7/8

Kl. 13-16

Amerikansk fodbold i Klb.

Onsdag d. 5/8

Kl. 13-16

Amerikansk fodbold i Ubby

Onsdag d. 22/7

Hver dag kl. 9-12

Cirkusuge i Gørlev

Obs! Du tilmelder dig man-fre uge 29

Hver dag kl. 9-12

Cirkusuge i Kalundborg

Obs! Du tilmelder dig man-fre uge 28

Hver dag kl. 13-16

Cross-camp i Bjergsted, uge 28

Obs! Du tilmelder dig man-fre uge 28

Hver dag kl. 13-16

Cross-camp i Bjergsted, uge 32

Obs! Du tilmelder dig man-fre uge 32

Udsolgt! Kl. 9-12

Danseballade

Obs! Du tilmelder dig hele uge 27 kl. 9-12

Udsolgt! Kl. 13-16

Danseballade

Obs! Du tilmelder dig hele uge 27 kl. 13-16

Kl. 13-16

Fiskeri på Reersø Havn

Onsdag d. 1/7

Kl. 13-16

Fiskeri på Havnsø Havn

Fredag d. 3/7

Kl. 13-16

Fiskeri på Klb. havn

Mandag d. 29/6

Kl. 13-16

Fluefiskeri på Fugledegård

Torsdag d. 2/7

Kl. 9-12

Fodboldgolf 22/7

Onsdag d. 22/7

Kl. 13-16

Fodboldgolf 29/7

Onsdag d. 29/7

Kl. 13-16

Fransk ss20

Fredag d. 17/7

Fuldt booket Kl. 9-12

Go high + bounce 24/7

Fredag d. 24/7

Fuldt booket Kl. 9-12

Go high + bounce 3/8

Mandag d. 3/8

Fuldt booket Kl. 9-12

Go-kart i Svebølle 20/7

Mandag d. 20/7

Fuldt booket Kl. 9-12

Go-kart i Svebølle 5/8

Onsdag d. 5/8

Kl. 9-12

Golf på Røsnæs

Fredag d. 7/8

Islænder-rideferie, uge 27 kl. 13-16

Du tilmelder dig man-fre uge 27

Fuldt booket Hver dag kl. 9-12

Islænder-rideferie, uge 27 kl. 9-12

Du tilmelder dig man-fre uge 27

Fuldt booket Hver dag kl. 13-16

Islænder-rideferie, uge 32 kl. 13-16

Obs! Du tilmelder dig man-fre uge 32

Fuldt booket Hver dag kl. 9-12

Islænder-rideferie, uge 32 kl. 9-12

Obs! Du tilmelder dig man-fre uge 32

Kl. 13-16

Kinesisk ss20

Onsdag d. 15/7

Tilmelding ikke nødvendig

Klubaften i Gørlev

Mandag-torsdag kl. 19-21

Klubaften i Gørlev

Mandag til torsdag kl. 19:00 - 21:00

Kl. 9-12

Knallertværksted i Bjergsted

Onsdag d. 8/7

Kl. 9-12

Knallertværksted i Gørlev

Onsdag d. 15/7

Kl. 13-16

Koreansk

Mandag d. 13/7

Kl. 9-12

Krea med garn 29/7

Onsdag d. 29/7

Kl. 13-16

Krea med garn 8/7

Onsdag d. 8/7

Kl. 9-12

Krea-dag i Høng 28/7

Tirsdag d. 28/7

Kl. 9-12

Krea-dag i Høng 30/7

Torsdag d. 30/7

Kl. 13-16

Krea-dag i Høng 7/7

Tirsdag d. 7/7

Kl. 13-16

Krea-dag i Høng 9/7

Torsdag d. 9/7

Kl. 9-12

Maling på sten

Onsdag d. 1/7

Hver dag kl. 13-16

MTB-camp i Bjergsted

Obs! Du tilmelder dig man-fre uge 31

Hver dag kl. 13-16

MTB-camp i Kalundborg

Obs! Du tilmelder dig man-fre uge 30

Kl. 9-12

Musik/dans/animation 2/7

Torsdag d. 2/7

Kl. 9-12

Musik/dans/animation 30/6

Tirsdag d. 30/6

Kl. 9-12

Musik/dans/animation 30/6

Tirsdag d. 30/6

Kl. 9-12

Musik/dans/animation 4/8

Tirsdag d. 4/8

Kl. 9-12

Musik/dans/animation 6/8

Torsdag d. 6/8

Kl. 13-16

Musisk sommerskole uge 27 kl. 13-16

Obs! Du tilmelder dig man-fre uge 27 kl. 13-16

Kl. 9-12

Musisk sommerskole uge 27 kl. 9-12

Obs! Du tilmelder dig man-fre uge 27 kl. 9-12

Kl. 13-16

Musisk sommerskole uge 32 kl. 13-16

Obs! Du tilmelder dig man-fre uge 32 kl. 13-16

Kl. 9-12

Musisk sommerskole uge 32 kl. 9-12

Obs! Du tilmelder dig man-fre uge 32 kl. 9-12

Kl. 13-16

Naturdesign i Bjergsted bakker

Mandag d. 6/7

Kl. 9-12

Naturdesign i Kystskoven

Mandag d. 27/7

Kl. 9-12

Naturskole Gisseløre

Fredag d. 10/7

Kl. 9-12

Naturskole Gisseløre

Fredag d. 3/7

Kl. 9-12

Naturskole Gisseløre 17/7

Fredag d. 17/7

Kl. 9-12

Naturskole Røsnæs 13/7

Mandag d. 13/7

Kl. 9-12

Naturskole Røsnæs 6/7

Mandag d. 6/7

Kl. 13-16

Put and Take, Kaldred

Tirsdag d. 30/6

Kl. 13-16

Rulleskøjtetur i Gørlev/Høng

Mandag d. 27/7

Kl. 13-16

Rulleskøjtetur i Kalundborg

Fredag d. 31/7

Kl. 13-16

Rulleskøjtetur i Svebølle

Mandag d. 3/8

Kl. 13-16

Sang-eftermiddag i Høng

Mandag d. 20/7

Kl. 13-16

Sang-eftermiddag i Kalundborg

Fredag d. 24/7

Hver dag kl. 9-12

Sjov matematik & robot

Obs! Du tilmelder dig fre-man uge 32

Kl. 13-16

Smykkeværksted 10/7

Fredag d. 10/7

Kl. 9-12

Smykkeværksted 31/7

Fredag d. 31/7

Kl. 13-16

Spansk

Tirsdag d. 14/7

Hver dag kl. 13-16

Storytelling

Obs! Du tilmelder dig man-fre uge 32

Hver dag kl. 9-12

SUP & strandliv v. Bjerge Sydstrand

Obs! Du tilmelder dig man-fre uge 30

Hver dag kl. 9-12

SUP & strandliv v. Vesterlyng

Obs! Du tilmelder dig man-fre uge 31

Kl. 9-12

Udsigtstårn Gisselfeld

Mandag d. 29/6